Tur Cento Trans

Tel.+40-260-606144 sau +40-260-606143
Română

Autogara Cento Trans

Zalau , Romania
Str. Tudor Vladimirescu nr.54A, Zalau, Romania
Tel: +4-0260-606.143
Mobil: +4-0749.149.020
Fax: +4-0260-606.144
E-mail: autogaracento@yahoo.com
Web: www.cento.ro

Program de Luni pana Vineri intre orele: 5:30 - 23:30 Program de Sambata si Duminica intre orele: 5:30 - 20:30

Plecări
Ora Către
00:30 Satu Mare Carei
00:45 Hereclean Varsolt Pericei Simleu Silvaniei
05:45 Hereclean Varsolt Pericei Simleu Silvaniei Nusfalau Zauan Ipu Porti Suplacu De Barcau Marghita Marghita Chiribis Chiraleu Sanlazar Chislaz Poclusa de Barcau Sarsig Ciulesti Sarcau Fegernicu Nou Sfarnas Salard Cauaceu Biharea Biharea Episcopia Bihorului Oradea Oradea Oradea Oradea
06:00 Hereclean Badon Guruslau Guruslau Coseiu Archid Chilioara
Ortelec Moigrad Brebi Creaca Brusturi Jac Romita Chichisa Romanasi
06:30 Zalau Hereclean Varsolt Pericei Simleu Silvaniei Simleu Silvaniei
06:35 Panic
07:00 Romanasi Poarta Salajului Sanmihaiu Almasului Chendremal Zimbor Sincraiu Almasului Topa Mica Mihaesti Sanpaul Nadasel Radaia Baciu Cluj Napoca
Hereclean Varsolt Pericei Simleu Silvaniei Nusfalau Zauan Ipu Porti Suplacu De Barcau Marghita Marghita Chiribis Chiraleu Sanlazar Chislaz Poclusa de Barcau Sarsig Ciulesti Sarcau Fegernicu Nou Sfarnas Salard Cauaceu Biharea Biharea Episcopia Bihorului Oradea Oradea Oradea Oradea Les Inand Salonta Ciumeghiu Avram Iancu Chisineu Cris Simand Zimandu Nou Arad Vinga Ortisoara Timisoara
07:20 Zalau Hereclean Badon Borla Bocsa Salajeni Lompirt Sarmasag Sarmasag
Hereclean Badon Guruslau Borla Bocsa Valea Pomilor Samsud
07:25 Aghires Mesesenii de Jos Crasna Peceiu Banisor Ban Mal
07:30 Panic
Zalau Hereclean Varsolt Pericei Simleu Silvaniei Simleu Silvaniei
Hereclean Badon Guruslau Guruslau Coseiu Archid Chilioara
07:45 Romanasi Poarta Salajului Sanmihaiu Almasului Chendremal Zimbor Sincraiu Almasului Topa Mica Mihaesti Sanpaul Nadasel Radaia Baciu Cluj Napoca
Zalau Hereclean Varsolt Pericei Simleu Silvaniei Simleu Silvaniei
08:00 Zalau Hereclean Varsolt Pericei Simleu Silvaniei Simleu Silvaniei
Ortelec Moigrad Brebi Creaca Brusturi Jac Romita Chichisa
08:30 Romanasi Poarta Salajului Sanmihaiu Almasului Chendremal Zimbor Sincraiu Almasului Topa Mica Mihaesti Sanpaul Nadasel Radaia Baciu Cluj Napoca
Romanasi Poarta Salajului Sanmihaiu Almasului Chendremal Zimbor Sincraiu Almasului Topa Mica Mihaesti Sanpaul Nadasel Radaia Baciu Cluj Napoca
08:45 Hereclean Varsolt Pericei Simleu Silvaniei Nusfalau Zauan Ipu Porti Suplacu De Barcau Marghita Marghita Chiribis Chiraleu Sanlazar Chislaz Poclusa de Barcau Sarsig Ciulesti Sarcau Fegernicu Nou Sfarnas Salard Cauaceu Biharea Biharea Episcopia Bihorului Oradea Oradea Oradea Oradea
09:30 Zalau Hereclean Badon Borla Bocsa Salajeni Lompirt Sarmasag Sarmasag
Zalau Hereclean Varsolt Pericei Simleu Silvaniei Simleu Silvaniei
10:00 Zalau Hereclean Varsolt Pericei Simleu Silvaniei Simleu Silvaniei
10:30 Zalau Hereclean Varsolt Pericei Simleu Silvaniei Simleu Silvaniei
11:00 Zalau Hereclean Varsolt Pericei Simleu Silvaniei Simleu Silvaniei
11:20 Aghires Mesesenii de Jos Crasna Peceiu Banisor Ban Mal
Zalau Hereclean Badon Borla Bocsa Salajeni Lompirt Sarmasag Sarmasag
11:30 Romanasi Poarta Salajului Sanmihaiu Almasului Chendremal Zimbor Sincraiu Almasului Topa Mica Mihaesti Sanpaul Nadasel Radaia Baciu Cluj Napoca
11:45 Zalau Hereclean Varsolt Pericei Simleu Silvaniei Simleu Silvaniei
12:00 Ortelec Moigrad Brebi Creaca Brusturi Jac Romita Chichisa
12:15 Hereclean Varsolt Pericei Simleu Silvaniei Nusfalau Zauan Ipu Porti Suplacu De Barcau Marghita Marghita Chiribis Chiraleu Sanlazar Chislaz Poclusa de Barcau Sarsig Ciulesti Sarcau Fegernicu Nou Sfarnas Salard Cauaceu Biharea Biharea Episcopia Bihorului Oradea Oradea Oradea Oradea Les Inand Salonta Ciumeghiu Avram Iancu Chisineu Cris Simand Zimandu Nou Arad Vinga Ortisoara Timisoara
12:30 Aghires Mesesenii de Jos Crasna
12:45 Zalau Hereclean Varsolt Pericei Simleu Silvaniei Simleu Silvaniei
13:00 Zalau Hereclean Varsolt Pericei Simleu Silvaniei Simleu Silvaniei
13:10 Zalau Hereclean Badon Borla Bocsa Salajeni Lompirt Sarmasag Sarmasag
Hereclean Badon Guruslau Borla Bocsa Valea Pomilor Samsud
13:15 Zalau Hereclean Varsolt Pericei Simleu Silvaniei Simleu Silvaniei
13:20 Panic
13:30 Romanasi Poarta Salajului Sanmihaiu Almasului Chendremal Zimbor Sincraiu Almasului Topa Mica Mihaesti Sanpaul Nadasel Radaia Baciu Cluj Napoca
13:45 Hereclean Varsolt Pericei Simleu Silvaniei
14:15 Hereclean Badon Guruslau Guruslau Coseiu Archid Chilioara
14:30 Aghires Mesesenii de Jos Crasna Peceiu Banisor Ban Mal
Zalau Hereclean Badon Borla Bocsa Salajeni Lompirt Sarmasag Sarmasag
Panic
Zalau Hereclean Varsolt Pericei Simleu Silvaniei Simleu Silvaniei
Aghires Mesesenii de Jos Crasna
Ortelec Moigrad Brebi Creaca Brusturi Jac Romita Chichisa Romanasi
14:40 Hereclean Badon Guruslau Borla Bocsa Valea Pomilor Samsud
15:00 Hereclean Varsolt Pericei Simleu Silvaniei
Zalau Hereclean Varsolt Pericei Simleu Silvaniei Simleu Silvaniei
15:30 Zalau Hereclean Badon Borla Bocsa Salajeni Lompirt Sarmasag Sarmasag
15:35 Zalau Hereclean Varsolt Pericei Simleu Silvaniei Simleu Silvaniei
15:40 Aghires Mesesenii de Jos Crasna Peceiu Banisor Ban Mal
Zalau Hereclean Varsolt Pericei Simleu Silvaniei Simleu Silvaniei
16:00 Hereclean Badon Guruslau Borla Bocsa Valea Pomilor Samsud
Panic
Hereclean Badon Guruslau Guruslau Coseiu Archid Chilioara
Ortelec Moigrad Brebi Creaca Brusturi Jac Romita Chichisa
16:02 Romanasi Poarta Salajului Sanmihaiu Almasului Chendremal Zimbor Sincraiu Almasului Topa Mica Mihaesti Sanpaul Nadasel Radaia Baciu Cluj Napoca
16:15 Zalau Hereclean Varsolt Pericei Simleu Silvaniei Simleu Silvaniei
16:30 Zalau Hereclean Varsolt Pericei Simleu Silvaniei Simleu Silvaniei
17:00 Hereclean Varsolt Pericei Simleu Silvaniei Nusfalau Zauan Ipu Porti Suplacu De Barcau Marghita Marghita Chiribis Chiraleu Sanlazar Chislaz Poclusa de Barcau Sarsig Ciulesti Sarcau Fegernicu Nou Sfarnas Salard Cauaceu Biharea Biharea Episcopia Bihorului Oradea Oradea Oradea Oradea Les Inand Salonta Ciumeghiu Avram Iancu Chisineu Cris Simand Zimandu Nou Arad Vinga Ortisoara Timisoara
17:15 Romanasi Poarta Salajului Sanmihaiu Almasului Chendremal Zimbor Sincraiu Almasului Topa Mica Mihaesti Sanpaul Nadasel Radaia Baciu Cluj Napoca
17:45 Hereclean Varsolt Pericei Simleu Silvaniei
18:00 Zalau Hereclean Varsolt Pericei Simleu Silvaniei Simleu Silvaniei
18:30 Aghires Mesesenii de Jos Crasna Peceiu Banisor Ban Mal
Zalau Hereclean Badon Borla Bocsa Salajeni Lompirt Sarmasag Sarmasag
Hereclean Badon Guruslau Borla Bocsa Valea Pomilor Samsud
Panic
19:00 Zalau Hereclean Varsolt Pericei Simleu Silvaniei Simleu Silvaniei
20:00 Zalau Hereclean Varsolt Pericei Simleu Silvaniei Simleu Silvaniei
20:20 Ciumarna Romanasi Poarta Salajului Sanmihaiu Almasului Chendremal Zimbor Sutoru Sincraiu Almasului Topa Mica Berindu Mihaesti Sanpaul Sardu Nadasel Mera Radaia Suceag Baciu Cluj Napoca Turda Unirea Aiud Teius Alba Iulia Sebes Miercurea Sibiului Saliste Sibiu Calimanesti Ramnicu Valcea Pitesti Bucuresti Bucuresti
21:30 Hereclean Varsolt Pericei Simleu Silvaniei
23:20 Zalau Hereclean Badon Borla Bocsa Salajeni Lompirt Sarmasag Sarmasag
Panic
Zalau Hereclean Varsolt Pericei Simleu Silvaniei Simleu Silvaniei
23:30 Aghires Mesesenii de Jos Crasna Peceiu Banisor Ban Mal
Hereclean Badon Guruslau Borla Bocsa Valea Pomilor Samsud
Ortelec Moigrad Brebi Creaca Brusturi Jac Romita Chichisa
Sosiri
De la Ora
Teius Sanmihaiu Almasului Unirea Romanasi Suceag Pitesti Mera Sibiu Sardu Turda Mihaesti Bucuresti Topa Mica Calimanesti Sutoru Miercurea Sibiului Chendremal Aiud Poarta Salajului Baciu Bucuresti Ciumarna Radaia Ramnicu Valcea Nadasel Alba Iulia Sanpaul Cluj Napoca Berindu Sebes Sincraiu Almasului Saliste Zimbor 00:45
Romita Brusturi Brebi Ortelec Chichisa Jac Creaca Moigrad 05:55
Chilioara Coseiu Guruslau Hereclean Archid Guruslau Badon 06:00
Simleu Silvaniei Pericei Hereclean Simleu Silvaniei Varsolt Zalau 06:10
Crasna Aghires Ban Peceiu Mesesenii de Jos Mal Banisor 06:20
Panic
Varsolt Zalau Simleu Silvaniei Pericei Hereclean Simleu Silvaniei 06:40
Hereclean Borla Salajeni Sarmasag Zalau Badon Bocsa Lompirt Sarmasag 06:45
Valea Pomilor Hereclean Borla Guruslau Samsud Badon Bocsa
Pericei Hereclean Simleu Silvaniei Varsolt 07:00
Simleu Silvaniei Varsolt Zalau Simleu Silvaniei Pericei Hereclean 07:10
Moigrad Creaca Chichisa Jac Ortelec Brebi Romanasi Romita Brusturi 07:15
Panic 07:20
Valea Pomilor Hereclean Borla Guruslau Samsud Badon Bocsa 07:30
Guruslau Hereclean Archid Guruslau Badon Chilioara Coseiu
Crasna Aghires Mesesenii de Jos 07:35
Peceiu Mesesenii de Jos Mal Banisor Crasna Aghires Ban 07:40
Simleu Silvaniei Varsolt Pericei Hereclean 07:45
Salajeni Sarmasag Zalau Badon Bocsa Lompirt Sarmasag Hereclean Borla
Simleu Silvaniei Varsolt Zalau Simleu Silvaniei Pericei Hereclean
Simleu Silvaniei Pericei Hereclean Simleu Silvaniei Varsolt Zalau 07:50
Simleu Silvaniei Pericei Hereclean Simleu Silvaniei Varsolt Zalau 08:10
Simleu Silvaniei Varsolt Pericei Hereclean 08:30
Panic
Zalau Simleu Silvaniei Pericei Hereclean Simleu Silvaniei Varsolt 08:40
Simleu Silvaniei Varsolt Zalau Simleu Silvaniei Pericei Hereclean 09:10
Zalau Badon Bocsa Lompirt Sarmasag Hereclean Borla Salajeni Sarmasag 09:15
Borla Guruslau Samsud Badon Bocsa Valea Pomilor Hereclean
Archid Guruslau Badon Chilioara Coseiu Guruslau Hereclean
Aghires Ban Peceiu Mesesenii de Jos Mal Banisor Crasna 09:35
Creaca Moigrad Romita Brusturi Brebi Ortelec Chichisa Jac 09:40
Simleu Silvaniei Varsolt Zalau Simleu Silvaniei Pericei Hereclean 10:10
Pericei Hereclean Simleu Silvaniei Varsolt Zalau Simleu Silvaniei 11:10
Bocsa Lompirt Sarmasag Hereclean Borla Salajeni Sarmasag Zalau Badon 11:15
Simleu Silvaniei Pericei Hereclean Simleu Silvaniei Varsolt Zalau 11:40
Sanmihaiu Almasului Romanasi Baciu Nadasel Mihaesti Sincraiu Almasului Chendremal Poarta Salajului Cluj Napoca Radaia Sanpaul Topa Mica Zimbor 12:00
Simleu Silvaniei Pericei Hereclean Simleu Silvaniei Varsolt Zalau 12:10
Hereclean Borla Salajeni Sarmasag Zalau Badon Bocsa Lompirt Sarmasag 13:05
Simleu Silvaniei Varsolt Zalau Simleu Silvaniei Pericei Hereclean 13:10
Sfarnas Nusfalau Sarcau Pericei Sarsig Ipu Chislaz Porti Chiraleu Oradea Marghita Oradea Biharea Oradea Cauaceu Suplacu De Barcau Fegernicu Nou Simleu Silvaniei Ciulesti Varsolt Poclusa de Barcau Salard Sanlazar Hereclean Chiribis Oradea Zauan Episcopia Bihorului Biharea Marghita 13:30
Romanasi Baciu Nadasel Mihaesti Sincraiu Almasului Chendremal Poarta Salajului Cluj Napoca Radaia Sanpaul Topa Mica Zimbor Sanmihaiu Almasului 13:45
Aghires Mesesenii de Jos Crasna
Chichisa Jac Creaca Moigrad Romita Brusturi Brebi Ortelec 13:55
Mesesenii de Jos Mal Banisor Crasna Aghires Ban Peceiu 14:20
Panic
Simleu Silvaniei Varsolt Zalau Simleu Silvaniei Pericei Hereclean 14:25
Hereclean Borla Salajeni Sarmasag Zalau Badon Bocsa Lompirt Sarmasag 14:45
Samsud Badon Bocsa Valea Pomilor Hereclean Borla Guruslau
Nadasel Mihaesti Sincraiu Almasului Chendremal Poarta Salajului Cluj Napoca Radaia Sanpaul Topa Mica Zimbor Sanmihaiu Almasului Romanasi Baciu 15:00
Hereclean Simleu Silvaniei Varsolt Zalau Simleu Silvaniei Pericei 15:10
Simleu Silvaniei Pericei Hereclean Simleu Silvaniei Varsolt Zalau 15:25
Badon Chilioara Coseiu Guruslau Hereclean Archid Guruslau 15:45
Crasna Aghires Mesesenii de Jos 15:50
Jac Ortelec Brebi Romanasi Romita Brusturi Moigrad Creaca Chichisa 16:00
Simleu Silvaniei Varsolt Pericei Hereclean 16:02
Simleu Silvaniei Pericei Hereclean Simleu Silvaniei Varsolt Zalau 16:10
Arad Zimandu Nou Chiribis Oradea Ortisoara Zauan Episcopia Bihorului Pericei Biharea Nusfalau Sfarnas Porti Hereclean Sarcau Suplacu De Barcau Les Sarsig Oradea Ciumeghiu Chislaz Chisineu Cris Simand Chiraleu Oradea Vinga Marghita Oradea Varsolt Biharea Simleu Silvaniei Cauaceu Ipu Fegernicu Nou Timisoara Salard Ciulesti Marghita Inand Poclusa de Barcau Salonta Avram Iancu Sanlazar 16:45
Simleu Silvaniei Varsolt Pericei Hereclean 17:15
Panic 17:20
Mal Banisor Crasna Aghires Ban Peceiu Mesesenii de Jos 17:40
Baciu Nadasel Mihaesti Sincraiu Almasului Chendremal Poarta Salajului Cluj Napoca Radaia Sanpaul Topa Mica Zimbor Sanmihaiu Almasului Romanasi 17:45
Valea Pomilor Hereclean Borla Guruslau Samsud Badon Bocsa
Sarcau Pericei Sarsig Ipu Chislaz Porti Chiraleu Oradea Marghita Oradea Biharea Oradea Cauaceu Suplacu De Barcau Fegernicu Nou Simleu Silvaniei Ciulesti Varsolt Poclusa de Barcau Salard Sanlazar Hereclean Chiribis Oradea Zauan Episcopia Bihorului Biharea Marghita Sfarnas Nusfalau
Varsolt Zalau Simleu Silvaniei Pericei Hereclean Simleu Silvaniei 18:10
Zalau Badon Bocsa Lompirt Sarmasag Hereclean Borla Salajeni Sarmasag 18:15
Simleu Silvaniei Varsolt Zalau Simleu Silvaniei Pericei Hereclean 18:40
Simleu Silvaniei Cauaceu Ipu Fegernicu Nou Timisoara Salard Ciulesti Marghita Inand Poclusa de Barcau Salonta Avram Iancu Sanlazar Arad Chiribis Zimandu Nou Oradea Zauan Ortisoara Episcopia Bihorului Pericei Biharea Nusfalau Sfarnas Porti Hereclean Sarcau Suplacu De Barcau Les Sarsig Oradea Ciumeghiu Chislaz Chisineu Cris Simand Chiraleu Oradea Marghita Vinga Oradea Varsolt Biharea 19:10
Topa Mica Zimbor Sanmihaiu Almasului Romanasi Baciu Nadasel Mihaesti Sincraiu Almasului Chendremal Poarta Salajului Cluj Napoca Radaia Sanpaul 19:30
Satu Mare Carei 20:00
Pericei Hereclean Simleu Silvaniei Varsolt 20:20
Simleu Silvaniei Varsolt Zalau Simleu Silvaniei Pericei Hereclean 21:10
Mihaesti Sincraiu Almasului Chendremal Poarta Salajului Cluj Napoca Radaia Sanpaul Topa Mica Zimbor Sanmihaiu Almasului Romanasi Baciu Nadasel 21:30
Brebi Ortelec Chichisa Jac Creaca Moigrad Romita Brusturi 21:55
Crasna Aghires Ban Peceiu Mesesenii de Jos Mal Banisor 22:20
Simleu Silvaniei Pericei Hereclean Simleu Silvaniei Varsolt Zalau 22:25
Samsud Badon Bocsa Valea Pomilor Hereclean Borla Guruslau 22:35
Panic
Zalau Badon Bocsa Lompirt Sarmasag Hereclean Borla Salajeni Sarmasag 22:40
Les Sarsig Oradea Ciumeghiu Chislaz Chisineu Cris Simand Chiraleu Oradea Vinga Marghita Oradea Varsolt Biharea Simleu Silvaniei Cauaceu Ipu Fegernicu Nou Timisoara Salard Ciulesti Marghita Inand Poclusa de Barcau Salonta Avram Iancu Sanlazar Arad Zimandu Nou Chiribis Oradea Ortisoara Zauan Episcopia Bihorului Pericei Biharea Nusfalau Sfarnas Porti Hereclean Sarcau Suplacu De Barcau 23:00