Traseu Cluj Napoca - Zalau - Simleu Silvanei
Reducerile pentru studenti si elevi se acorda numai pe trasee interjudetene. Localitatea de plecare trebuie sa fie in judet diferit fata de localitatea de destinatie.
Localitate / Statie |
|
|
|
|
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Cluj Napoca / Autogara Fany | 12:00 | 16:00 | 13:45 | 20:00 | 08:30 | 17:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Baciu / Statie Baciu | 12:10 | 16:10 | 13:55 | 20:10 | 08:40 | 17:40 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Suceag / Statie Suceag | 12:12 | 16:12 | 13:57 | 20:12 | 08:42 | 17:42 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Radaia / Centru | 12:15 | 16:15 | 14:00 | 20:15 | 08:45 | 17:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Mera / Statie Mera | 12:17 | 16:17 | 14:02 | 20:17 | 08:47 | 17:47 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Nadasel / Centru | 12:20 | 16:20 | 14:05 | 20:20 | 08:50 | 17:50 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Sardu / Ramificatie Sardu | 12:22 | 16:22 | 14:07 | 20:22 | 08:52 | 17:52 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Sanpaul / Centru | 12:25 | 16:25 | 14:10 | 20:25 | 08:55 | 17:55 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Mihaesti / Centru | 12:30 | 16:30 | 14:15 | 20:30 | 09:00 | 18:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Berindu / Ramificatie Berindu | 12:35 | 16:35 | 14:20 | 20:35 | 09:05 | 18:05 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Topa Mica / Statie Topa Mica | 12:40 | 16:40 | 14:25 | 20:40 | 09:10 | 18:10 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Sincraiu Almasului / Statie Sincraiu Almasului | 12:45 | 16:45 | 14:30 | 20:45 | 09:15 | 18:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Zimbor / Statie | 12:50 | 16:50 | 14:35 | 20:50 | 09:20 | 18:20 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Chendremal / Statie | 12:55 | 16:55 | 14:40 | 20:55 | 09:25 | 18:25 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Sanmihaiu Almasului / Centru | 13:00 | 17:00 | 14:45 | 21:00 | 09:30 | 18:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Poarta Salajului / Statie | 13:10 | 17:10 | 14:55 | 21:10 | 09:40 | 18:40 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Romanasi / Statie Romanasi | 13:12 | 17:12 | 14:57 | 21:12 | 09:42 | 18:42 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Ciumarna / Statie Ciumarna | 13:15 | 17:15 | 15:00 | 21:15 | 09:45 | 18:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Zalau / Autogara Cento Trans | 13:45 | 17:45 | 15:15 | 21:30 | 10:00 | 19:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Hereclean / Centru | 13:55 | 17:55 | 15:25 | 21:40 | 10:10 | 19:10 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Varsolt / Statie Varsolt | 14:10 | 18:10 | 15:40 | 21:55 | 10:25 | 19:25 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Pericei / Statie Pericei | 14:15 | 18:15 | 15:45 | 22:00 | 10:30 | 19:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Simleu Silvaniei / Autogara Magura Autotrans SA | 14:25 | 18:25 | 15:55 | 22:10 | 10:40 | 19:40 |