Traseu Zalau - Timisoara
Reducerile pentru studenti si elevi se acorda numai pe trasee interjudetene. Localitatea de plecare trebuie sa fie in judet diferit fata de localitatea de destinatie.
Localitate / Statie |
|
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Zalau / Autogara Cento Trans | 07:00 | |||||||
Hereclean / Centru | 07:15 | |||||||
Varsolt / Statie Autobuz Centru | 07:25 | |||||||
Pericei / Statie Pericei | 07:30 | |||||||
Simleu Silvaniei / Autogara Magura Autotrans SA | 07:50 | |||||||
Nusfalau / Statie Nusfalau | 08:05 | |||||||
Zauan / Statie | 08:10 | |||||||
Ip / Statie Ip | 08:20 | |||||||
Porti / Centru | 08:25 | |||||||
Suplacu De Barcau / Statie Suplacu De Barcau | 08:30 | |||||||
Marghita / Autogara Cento Trans Marghita | 09:15 | |||||||
Marghita / Statie Liceul Agricol | 09:18 | |||||||
Chiribis / Statie Centru | 09:20 | |||||||
Chiraleu / Statie la intersectie | 09:23 | |||||||
Sanlazar / Statie la intersectie | 09:25 | |||||||
Chislaz / Chislaz - Misca intersectie | 09:27 | |||||||
Poclusa de Barcau / Statie la Intersectie | 09:30 | |||||||
Sarsig / Statie Sarsig | 09:33 | |||||||
Ciulesti / Statie la intersectie | 09:34 | |||||||
Sarcau / Statie la intersectie | 09:35 | |||||||
Fegernicu Nou / Fegernic - Ciuhoi intersectie | 09:38 | |||||||
Sfarnas / Statie la intersectie | 09:40 | |||||||
Salard / Centru | 09:45 | |||||||
Cauaceu / Statie Centru | 09:50 | |||||||
Biharea / Statie Scoala - Primarie | 09:55 | |||||||
Biharea / Statie Piata | 09:57 | |||||||
Episcopia Bihorului / Statie Centru | 10:00 | |||||||
Oradea / Statie Pod | 10:05 | |||||||
Oradea / Gara CFR Oradea | 10:10 | |||||||
Oradea / Statie Politia Rutiera | 10:15 | |||||||
Oradea / Autogara Intrans SA | 11:00 | |||||||
Les / Centru | 11:15 | |||||||
Inand / Centru | 11:25 | |||||||
Salonta / Statie Salonta | 11:50 | |||||||
Ciumeghiu / Centru | 11:55 | |||||||
Avram Iancu / Centru | 12:00 | |||||||
Chisineu Cris / Statie Chisineu Cris | 12:20 | |||||||
Simand / Centru | 12:40 | |||||||
Zimandu Nou / Centru | 13:00 | |||||||
Arad / Autogara Transdara | 13:30 | |||||||
Vinga / Centru | 13:50 | |||||||
Ortisoara / Centru | 14:00 | |||||||
Timisoara / Autogara Super Imposer | 15:00 |