Tur Cento Trans

Tel.+40-260-606343 sau +40-260-606143
Română

Autogara Cento Trans

Zalau , Romania
Str. Tudor Vladimirescu nr.54A, Zalau, Romania
Tel: +4-0260-606.143
Mobil: +4-0749.149.020
Fax: +4-0260-606.343
E-mail: autogaracento@yahoo.com
Web: www.cento.ro

Program de Luni pana Vineri intre orele: 5:30 - 23:30 Program de Sambata si Duminica intre orele: 5:30 - 20:30

Plecări
Ora Către
00:30 Satu Mare Carei
00:45 Hereclean Varsolt Pericei Simleu Silvaniei
05:45 Hereclean Varsolt Pericei Simleu Silvaniei Nusfalau Zauan Ipu Porti Suplacu De Barcau Marghita Marghita Chiribis Chiraleu Sanlazar Chislaz Poclusa de Barcau Sarsig Ciulesti Sarcau Fegernicu Nou Sfarnas Salard Cauaceu Biharea Biharea Episcopia Bihorului Oradea Oradea Oradea Oradea
06:00 Hereclean Badon Guruslau Guruslau Coseiu Archid Chilioara
Ortelec Moigrad Brebi Creaca Brusturi Jac Romita Chichisa Romanasi
06:15 Romanasi Poarta Salajului Sanmihaiu Almasului Chendremal Zimbor Sincraiu Almasului Topa Mica Mihaesti Sanpaul Nadasel Radaia Baciu Cluj Napoca
06:30 Zalau Hereclean Varsolt Pericei Simleu Silvaniei Simleu Silvaniei
06:35 Panic
07:00 Romanasi Poarta Salajului Sanmihaiu Almasului Chendremal Zimbor Sincraiu Almasului Topa Mica Mihaesti Sanpaul Nadasel Radaia Baciu Cluj Napoca
Hereclean Varsolt Pericei Simleu Silvaniei Nusfalau Zauan Ipu Porti Suplacu De Barcau Marghita Marghita Chiribis Chiraleu Sanlazar Chislaz Poclusa de Barcau Sarsig Ciulesti Sarcau Fegernicu Nou Sfarnas Salard Cauaceu Biharea Biharea Episcopia Bihorului Oradea Oradea Oradea Oradea Les Inand Salonta Ciumeghiu Avram Iancu Chisineu Cris Simand Zimandu Nou Arad Vinga Ortisoara Timisoara
07:20 Zalau Hereclean Badon Borla Bocsa Salajeni Lompirt Sarmasag Sarmasag
Hereclean Badon Guruslau Borla Bocsa Valea Pomilor Samsud
07:25 Aghires Mesesenii de Jos Crasna Peceiu Banisor Ban Mal
07:30 Panic
Zalau Hereclean Varsolt Pericei Simleu Silvaniei Simleu Silvaniei
Hereclean Badon Guruslau Guruslau Coseiu Archid Chilioara
07:45 Romanasi Poarta Salajului Sanmihaiu Almasului Chendremal Zimbor Sincraiu Almasului Topa Mica Mihaesti Sanpaul Nadasel Radaia Baciu Cluj Napoca
Zalau Hereclean Varsolt Pericei Simleu Silvaniei Simleu Silvaniei
08:00 Zalau Hereclean Varsolt Pericei Simleu Silvaniei Simleu Silvaniei
Ortelec Moigrad Brebi Creaca Brusturi Jac Romita Chichisa
08:30 Romanasi Poarta Salajului Sanmihaiu Almasului Chendremal Zimbor Sincraiu Almasului Topa Mica Mihaesti Sanpaul Nadasel Radaia Baciu Cluj Napoca
Romanasi Poarta Salajului Sanmihaiu Almasului Chendremal Zimbor Sincraiu Almasului Topa Mica Mihaesti Sanpaul Nadasel Radaia Baciu Cluj Napoca
08:45 Hereclean Varsolt Pericei Simleu Silvaniei Nusfalau Zauan Ipu Porti Suplacu De Barcau Marghita Marghita Chiribis Chiraleu Sanlazar Chislaz Poclusa de Barcau Sarsig Ciulesti Sarcau Fegernicu Nou Sfarnas Salard Cauaceu Biharea Biharea Episcopia Bihorului Oradea Oradea Oradea Oradea
09:30 Zalau Hereclean Badon Borla Bocsa Salajeni Lompirt Sarmasag Sarmasag
Zalau Hereclean Varsolt Pericei Simleu Silvaniei Simleu Silvaniei
10:00 Hereclean Varsolt Pericei Simleu Silvaniei
Zalau Hereclean Varsolt Pericei Simleu Silvaniei Simleu Silvaniei
10:30 Romanasi Poarta Salajului Sanmihaiu Almasului Chendremal Zimbor Sincraiu Almasului Topa Mica Mihaesti Sanpaul Nadasel Radaia Baciu Cluj Napoca
Zalau Hereclean Varsolt Pericei Simleu Silvaniei Simleu Silvaniei
11:00 Zalau Hereclean Varsolt Pericei Simleu Silvaniei Simleu Silvaniei
11:20 Aghires Mesesenii de Jos Crasna Peceiu Banisor Ban Mal
Zalau Hereclean Badon Borla Bocsa Salajeni Lompirt Sarmasag Sarmasag
11:45 Zalau Hereclean Varsolt Pericei Simleu Silvaniei Simleu Silvaniei
12:00 Ortelec Moigrad Brebi Creaca Brusturi Jac Romita Chichisa
12:15 Hereclean Varsolt Pericei Simleu Silvaniei Nusfalau Zauan Ipu Porti Suplacu De Barcau Marghita Marghita Chiribis Chiraleu Sanlazar Chislaz Poclusa de Barcau Sarsig Ciulesti Sarcau Fegernicu Nou Sfarnas Salard Cauaceu Biharea Biharea Episcopia Bihorului Oradea Oradea Oradea Oradea Les Inand Salonta Ciumeghiu Avram Iancu Chisineu Cris Simand Zimandu Nou Arad Vinga Ortisoara Timisoara
12:30 Aghires Mesesenii de Jos Crasna
12:45 Zalau Hereclean Varsolt Pericei Simleu Silvaniei Simleu Silvaniei
13:00 Zalau Hereclean Varsolt Pericei Simleu Silvaniei Simleu Silvaniei
13:10 Zalau Hereclean Badon Borla Bocsa Salajeni Lompirt Sarmasag Sarmasag
Hereclean Badon Guruslau Borla Bocsa Valea Pomilor Samsud
13:15 Zalau Hereclean Varsolt Pericei Simleu Silvaniei Simleu Silvaniei
13:20 Panic
13:30 Romanasi Poarta Salajului Sanmihaiu Almasului Chendremal Zimbor Sincraiu Almasului Topa Mica Mihaesti Sanpaul Nadasel Radaia Baciu Cluj Napoca
13:45 Hereclean Varsolt Pericei Simleu Silvaniei
14:15 Hereclean Badon Guruslau Guruslau Coseiu Archid Chilioara
14:30 Aghires Mesesenii de Jos Crasna Peceiu Banisor Ban Mal
Zalau Hereclean Badon Borla Bocsa Salajeni Lompirt Sarmasag Sarmasag
Panic
Zalau Hereclean Varsolt Pericei Simleu Silvaniei Simleu Silvaniei
Aghires Mesesenii de Jos Crasna
Ortelec Moigrad Brebi Creaca Brusturi Jac Romita Chichisa Romanasi
14:40 Hereclean Badon Guruslau Borla Bocsa Valea Pomilor Samsud
15:00 Zalau Hereclean Varsolt Pericei Simleu Silvaniei Simleu Silvaniei
15:15 Hereclean Varsolt Pericei Simleu Silvaniei
15:30 Romanasi Poarta Salajului Sanmihaiu Almasului Chendremal Zimbor Sincraiu Almasului Topa Mica Mihaesti Sanpaul Nadasel Radaia Baciu Cluj Napoca
Zalau Hereclean Badon Borla Bocsa Salajeni Lompirt Sarmasag Sarmasag
15:35 Zalau Hereclean Varsolt Pericei Simleu Silvaniei Simleu Silvaniei
15:40 Aghires Mesesenii de Jos Crasna Peceiu Banisor Ban Mal
Zalau Hereclean Varsolt Pericei Simleu Silvaniei Simleu Silvaniei
16:00 Romanasi Poarta Salajului Sanmihaiu Almasului Chendremal Zimbor Sincraiu Almasului Topa Mica Mihaesti Sanpaul Nadasel Radaia Baciu Cluj Napoca
Hereclean Badon Guruslau Borla Bocsa Valea Pomilor Samsud
Hereclean Badon Guruslau Guruslau Coseiu Archid Chilioara
Ortelec Moigrad Brebi Creaca Brusturi Jac Romita Chichisa
Panic
16:15 Zalau Hereclean Varsolt Pericei Simleu Silvaniei Simleu Silvaniei
16:30 Zalau Hereclean Varsolt Pericei Simleu Silvaniei Simleu Silvaniei
17:00 Hereclean Varsolt Pericei Simleu Silvaniei Nusfalau Zauan Ipu Porti Suplacu De Barcau Marghita Marghita Chiribis Chiraleu Sanlazar Chislaz Poclusa de Barcau Sarsig Ciulesti Sarcau Fegernicu Nou Sfarnas Salard Cauaceu Biharea Biharea Episcopia Bihorului Oradea Oradea Oradea Oradea Les Inand Salonta Ciumeghiu Avram Iancu Chisineu Cris Simand Zimandu Nou Arad Vinga Ortisoara Timisoara
17:15 Romanasi Poarta Salajului Sanmihaiu Almasului Chendremal Zimbor Sincraiu Almasului Topa Mica Mihaesti Sanpaul Nadasel Radaia Baciu Cluj Napoca
17:45 Hereclean Varsolt Pericei Simleu Silvaniei
18:00 Zalau Hereclean Varsolt Pericei Simleu Silvaniei Simleu Silvaniei
18:30 Aghires Mesesenii de Jos Crasna Peceiu Banisor Ban Mal
Zalau Hereclean Badon Borla Bocsa Salajeni Lompirt Sarmasag Sarmasag
Hereclean Badon Guruslau Borla Bocsa Valea Pomilor Samsud
Panic
19:00 Zalau Hereclean Varsolt Pericei Simleu Silvaniei Simleu Silvaniei
20:00 Zalau Hereclean Varsolt Pericei Simleu Silvaniei Simleu Silvaniei
20:20 Ciumarna Romanasi Poarta Salajului Sanmihaiu Almasului Chendremal Zimbor Sutoru Sincraiu Almasului Topa Mica Berindu Mihaesti Sanpaul Sardu Nadasel Mera Radaia Suceag Baciu Cluj Napoca Turda Unirea Aiud Teius Alba Iulia Sebes Miercurea Sibiului Saliste Sibiu Calimanesti Ramnicu Valcea Pitesti Bucuresti Bucuresti
21:30 Hereclean Varsolt Pericei Simleu Silvaniei
23:20 Zalau Hereclean Badon Borla Bocsa Salajeni Lompirt Sarmasag Sarmasag
Hereclean Badon Guruslau Borla Bocsa Valea Pomilor Samsud
Panic
Zalau Hereclean Varsolt Pericei Simleu Silvaniei Simleu Silvaniei
23:30 Aghires Mesesenii de Jos Crasna Peceiu Banisor Ban Mal
Ortelec Moigrad Brebi Creaca Brusturi Jac Romita Chichisa
Sosiri
De la Ora
Sibiu Sardu Turda Mihaesti Bucuresti Topa Mica Calimanesti Sutoru Miercurea Sibiului Chendremal Aiud Poarta Salajului Baciu Bucuresti Ciumarna Radaia Ramnicu Valcea Nadasel Alba Iulia Sanpaul Cluj Napoca Berindu Sebes Sincraiu Almasului Saliste Zimbor Teius Sanmihaiu Almasului Unirea Romanasi Suceag Pitesti Mera 00:45
Brebi Moigrad Ortelec Chichisa Romita Jac Brusturi Creaca 05:55
Hereclean Chilioara Archid Coseiu Guruslau Guruslau Badon 06:00
Zalau Simleu Silvaniei Simleu Silvaniei Pericei Varsolt Hereclean 06:10
Simleu Silvaniei Pericei Varsolt Hereclean 06:15
Ban Banisor Crasna Peceiu Mesesenii de Jos Aghires Mal 06:20
Badon Borla Bocsa Valea Pomilor Guruslau Samsud Hereclean
Panic
Badon Lompirt Borla Sarmasag Zalau Bocsa Sarmasag Hereclean Salajeni 06:35
Simleu Silvaniei Pericei Varsolt Hereclean Zalau Simleu Silvaniei 06:40
Simleu Silvaniei Pericei Varsolt Hereclean 07:00
Hereclean Zalau Simleu Silvaniei Simleu Silvaniei Pericei Varsolt 07:10
Panic 07:20
Romanasi Chichisa Romita Jac Brusturi Ortelec Moigrad Brebi Creaca
Zalau Bocsa Sarmasag Hereclean Salajeni Badon Lompirt Borla Sarmasag 07:30
Archid Coseiu Guruslau Guruslau Badon Hereclean Chilioara
Hereclean Badon Borla Bocsa Valea Pomilor Guruslau Samsud 07:35
Crasna Aghires Mesesenii de Jos
Peceiu Mesesenii de Jos Aghires Mal Ban Banisor Crasna 07:40
Simleu Silvaniei Pericei Varsolt Hereclean 07:45
Simleu Silvaniei Pericei Varsolt Hereclean Zalau Simleu Silvaniei
Hereclean Zalau Simleu Silvaniei Simleu Silvaniei Pericei Varsolt 07:50
Simleu Silvaniei Simleu Silvaniei Pericei Varsolt Hereclean Zalau 08:10
Varsolt Hereclean Simleu Silvaniei Pericei 08:30
Panic
Varsolt Hereclean Zalau Simleu Silvaniei Simleu Silvaniei Pericei 08:40
Valea Pomilor Guruslau Samsud Hereclean Badon Borla Bocsa 09:10
Simleu Silvaniei Simleu Silvaniei Pericei Varsolt Hereclean Zalau
Badon Lompirt Borla Sarmasag Zalau Bocsa Sarmasag Hereclean Salajeni 09:15
Badon Hereclean Chilioara Archid Coseiu Guruslau Guruslau
Mesesenii de Jos Aghires Mal Ban Banisor Crasna Peceiu 09:35
Romita Jac Brusturi Creaca Brebi Moigrad Ortelec Chichisa 09:40
Sanmihaiu Almasului Sincraiu Almasului Sanpaul Baciu Romanasi Chendremal Topa Mica Nadasel Cluj Napoca Poarta Salajului Zimbor Mihaesti Radaia 10:00
Varsolt Hereclean Zalau Simleu Silvaniei Simleu Silvaniei Pericei 10:10
Simleu Silvaniei Simleu Silvaniei Pericei Varsolt Hereclean Zalau 11:10
Zalau Bocsa Sarmasag Hereclean Salajeni Badon Lompirt Borla Sarmasag 11:15
Varsolt Hereclean Zalau Simleu Silvaniei Simleu Silvaniei Pericei 11:40
Mihaesti Topa Mica Sincraiu Almasului Cluj Napoca Zimbor Baciu Chendremal Radaia Sanmihaiu Almasului Nadasel Poarta Salajului Sanpaul Romanasi 12:00
Zalau Simleu Silvaniei Simleu Silvaniei Pericei Varsolt Hereclean 12:10
Hereclean Salajeni Badon Lompirt Borla Sarmasag Zalau Bocsa Sarmasag 13:05
Pericei Varsolt Hereclean Zalau Simleu Silvaniei Simleu Silvaniei 13:10
Suplacu De Barcau Fegernicu Nou Nusfalau Sarcau Simleu Silvaniei Ciulesti Pericei Sarsig Varsolt Poclusa de Barcau Ipu Chislaz Salard Sanlazar Porti Chiraleu Hereclean Chiribis Oradea Marghita Oradea Zauan Episcopia Bihorului Biharea Biharea Oradea Cauaceu Marghita Sfarnas 13:30
Poarta Salajului Zimbor Mihaesti Radaia Sanmihaiu Almasului Sincraiu Almasului Sanpaul Baciu Romanasi Chendremal Topa Mica Nadasel Cluj Napoca 13:45
Mesesenii de Jos Crasna Aghires
Brebi Moigrad Ortelec Chichisa Romita Jac Brusturi Creaca 13:55
Ban Banisor Crasna Peceiu Mesesenii de Jos Aghires Mal 14:20
Panic
Zalau Simleu Silvaniei Simleu Silvaniei Pericei Varsolt Hereclean 14:25
Mihaesti Topa Mica Sincraiu Almasului Cluj Napoca Zimbor Baciu Chendremal Radaia Sanmihaiu Almasului Nadasel Poarta Salajului Sanpaul Romanasi 14:30
Badon Borla Bocsa Valea Pomilor Guruslau Samsud Hereclean 14:35
Borla Sarmasag Zalau Bocsa Sarmasag Hereclean Salajeni Badon Lompirt 14:40
Pericei Varsolt Hereclean Zalau Simleu Silvaniei Simleu Silvaniei 15:10
Nadasel Cluj Napoca Poarta Salajului Zimbor Mihaesti Radaia Sanmihaiu Almasului Sincraiu Almasului Sanpaul Baciu Romanasi Chendremal Topa Mica 15:15
Zalau Simleu Silvaniei Simleu Silvaniei Pericei Varsolt Hereclean 15:25
Archid Coseiu Guruslau Guruslau Badon Hereclean Chilioara 15:45
Crasna Aghires Mesesenii de Jos 15:50
Pericei Varsolt Hereclean Simleu Silvaniei 16:00
Moigrad Brebi Creaca Romanasi Chichisa Romita Jac Brusturi Ortelec
Simleu Silvaniei Pericei Varsolt Hereclean Zalau Simleu Silvaniei 16:10
Ciulesti Biharea Arad Marghita Nusfalau Vinga Inand Marghita Poclusa de Barcau Sfarnas Oradea Salonta Porti Varsolt Avram Iancu Hereclean Sanlazar Sarcau Biharea Suplacu De Barcau Simleu Silvaniei Zimandu Nou Les Chiribis Sarsig Cauaceu Oradea Oradea Ipu Ortisoara Ciumeghiu Zauan Chislaz Fegernicu Nou Episcopia Bihorului Chisineu Cris Timisoara Pericei Simand Salard Chiraleu 16:45
Varsolt Hereclean Simleu Silvaniei Pericei 17:15
Panic 17:20
Bocsa Valea Pomilor Guruslau Samsud Hereclean Badon Borla 17:35
Peceiu Mesesenii de Jos Aghires Mal Ban Banisor Crasna 17:40
Sanmihaiu Almasului Sincraiu Almasului Sanpaul Baciu Romanasi Chendremal Topa Mica Nadasel Cluj Napoca Poarta Salajului Zimbor Mihaesti Radaia 17:45
Oradea Marghita Oradea Zauan Episcopia Bihorului Biharea Biharea Oradea Cauaceu Marghita Sfarnas Suplacu De Barcau Fegernicu Nou Nusfalau Sarcau Simleu Silvaniei Ciulesti Pericei Sarsig Varsolt Poclusa de Barcau Ipu Chislaz Salard Sanlazar Porti Chiraleu Hereclean Chiribis
Hereclean Zalau Simleu Silvaniei Simleu Silvaniei Pericei Varsolt 18:10
Hereclean Salajeni Badon Lompirt Borla Sarmasag Zalau Bocsa Sarmasag 18:15
Simleu Silvaniei Pericei Varsolt Hereclean Zalau Simleu Silvaniei 18:40
Baciu Chendremal Radaia Sanmihaiu Almasului Nadasel Poarta Salajului Sanpaul Romanasi Mihaesti Topa Mica Sincraiu Almasului Cluj Napoca Zimbor 19:00
Chisineu Cris Suplacu De Barcau Simleu Silvaniei Zimandu Nou Les Chiribis Sarsig Cauaceu Oradea Oradea Ipu Ortisoara Ciumeghiu Zauan Chislaz Fegernicu Nou Episcopia Bihorului Timisoara Pericei Simand Salard Chiraleu Ciulesti Biharea Arad Marghita Nusfalau Vinga Inand Marghita Poclusa de Barcau Sfarnas Oradea Salonta Porti Varsolt Avram Iancu Hereclean Sanlazar Sarcau Biharea 19:10
Baciu Chendremal Radaia Sanmihaiu Almasului Nadasel Poarta Salajului Sanpaul Romanasi Mihaesti Topa Mica Sincraiu Almasului Cluj Napoca Zimbor 19:30
Carei Satu Mare 20:00
Simleu Silvaniei Varsolt Pericei Hereclean 20:20
Hereclean Zalau Simleu Silvaniei Simleu Silvaniei Pericei Varsolt 21:10
Poarta Salajului Zimbor Mihaesti Radaia Sanmihaiu Almasului Sincraiu Almasului Sanpaul Baciu Romanasi Chendremal Topa Mica Nadasel Cluj Napoca 21:30
Romita Jac Brusturi Creaca Brebi Moigrad Ortelec Chichisa 21:55
Mal Ban Banisor Crasna Peceiu Mesesenii de Jos Aghires 22:20
Bocsa Valea Pomilor Guruslau Samsud Hereclean Badon Borla 22:25
Simleu Silvaniei Pericei Varsolt Hereclean Zalau Simleu Silvaniei
Borla Sarmasag Zalau Bocsa Sarmasag Hereclean Salajeni Badon Lompirt 22:35
Panic
Simand Salard Chiraleu Ciulesti Biharea Arad Marghita Nusfalau Vinga Inand Marghita Poclusa de Barcau Sfarnas Oradea Salonta Porti Varsolt Avram Iancu Hereclean Sanlazar Sarcau Biharea Chisineu Cris Suplacu De Barcau Simleu Silvaniei Zimandu Nou Les Chiribis Sarsig Cauaceu Oradea Oradea Ipu Ortisoara Ciumeghiu Zauan Chislaz Fegernicu Nou Episcopia Bihorului Timisoara Pericei 23:00