Tur Cento Trans

Tel.+40-260-606343 sau +40-260-606143
Română

Autogara Cento Trans

Zalau , Romania
Str. Tudor Vladimirescu nr.54A, Zalau, Romania
Tel: +4-0260-606.143
Mobil: +4-0749.149.020
Fax: +4-0260-606.343
E-mail: autogaracento@yahoo.com
Web: www.cento.ro

Program de Luni pana Vineri intre orele: 5:30 - 23:30 Program de Sambata si Duminica intre orele: 5:30 - 20:30

Plecări
Ora Către
00:30 Satu Mare Carei
00:45 Hereclean Varsolt Pericei Simleu Silvaniei
05:45 Hereclean Varsolt Pericei Simleu Silvaniei Nusfalau Zauan Ipu Porti Suplacu De Barcau Marghita Marghita Chiribis Chiraleu Sanlazar Chislaz Poclusa de Barcau Sarsig Ciulesti Sarcau Fegernicu Nou Sfarnas Salard Cauaceu Biharea Biharea Episcopia Bihorului Oradea Oradea Oradea Oradea
06:00 Hereclean Badon Guruslau Guruslau Coseiu Archid Chilioara
Ortelec Moigrad Brebi Creaca Brusturi Jac Romita Chichisa Romanasi
06:15 Romanasi Poarta Salajului Sanmihaiu Almasului Chendremal Zimbor Sincraiu Almasului Topa Mica Mihaesti Sanpaul Nadasel Radaia Baciu Cluj Napoca
06:30 Zalau Hereclean Varsolt Pericei Simleu Silvaniei Simleu Silvaniei
06:35 Panic
07:00 Romanasi Poarta Salajului Sanmihaiu Almasului Chendremal Zimbor Sincraiu Almasului Topa Mica Mihaesti Sanpaul Nadasel Radaia Baciu Cluj Napoca
Romanasi Poarta Salajului Sanmihaiu Almasului Chendremal Zimbor Sincraiu Almasului Topa Mica Mihaesti Sanpaul Nadasel Radaia Baciu Cluj Napoca
Hereclean Varsolt Pericei Simleu Silvaniei Nusfalau Zauan Ipu Porti Suplacu De Barcau Marghita Marghita Chiribis Chiraleu Sanlazar Chislaz Poclusa de Barcau Sarsig Ciulesti Sarcau Fegernicu Nou Sfarnas Salard Cauaceu Biharea Biharea Episcopia Bihorului Oradea Oradea Oradea Oradea Les Inand Salonta Ciumeghiu Avram Iancu Chisineu Cris Simand Zimandu Nou Arad Vinga Ortisoara Timisoara
07:20 Zalau Hereclean Badon Borla Bocsa Salajeni Lompirt Sarmasag Sarmasag
Hereclean Badon Guruslau Borla Bocsa Valea Pomilor Samsud
Panic
07:25 Aghires Mesesenii de Jos Crasna Peceiu Banisor Ban Mal
07:30 Zalau Hereclean Varsolt Pericei Simleu Silvaniei Simleu Silvaniei
Hereclean Badon Guruslau Guruslau Coseiu Archid Chilioara
07:45 Romanasi Poarta Salajului Sanmihaiu Almasului Chendremal Zimbor Sincraiu Almasului Topa Mica Mihaesti Sanpaul Nadasel Radaia Baciu Cluj Napoca
Zalau Hereclean Varsolt Pericei Simleu Silvaniei Simleu Silvaniei
08:00 Zalau Hereclean Varsolt Pericei Simleu Silvaniei Simleu Silvaniei
Ortelec Moigrad Brebi Creaca Brusturi Jac Romita Chichisa
08:30 Romanasi Poarta Salajului Sanmihaiu Almasului Chendremal Zimbor Sincraiu Almasului Topa Mica Mihaesti Sanpaul Nadasel Radaia Baciu Cluj Napoca
Romanasi Poarta Salajului Sanmihaiu Almasului Chendremal Zimbor Sincraiu Almasului Topa Mica Mihaesti Sanpaul Nadasel Radaia Baciu Cluj Napoca
08:45 Hereclean Varsolt Pericei Simleu Silvaniei Nusfalau Zauan Ipu Porti Suplacu De Barcau Marghita Marghita Chiribis Chiraleu Sanlazar Chislaz Poclusa de Barcau Sarsig Ciulesti Sarcau Fegernicu Nou Sfarnas Salard Cauaceu Biharea Biharea Episcopia Bihorului Oradea Oradea Oradea Oradea
09:30 Zalau Hereclean Badon Borla Bocsa Salajeni Lompirt Sarmasag Sarmasag
Zalau Hereclean Varsolt Pericei Simleu Silvaniei Simleu Silvaniei
10:00 Hereclean Varsolt Pericei Simleu Silvaniei
Zalau Hereclean Varsolt Pericei Simleu Silvaniei Simleu Silvaniei
10:30 Romanasi Poarta Salajului Sanmihaiu Almasului Chendremal Zimbor Sincraiu Almasului Topa Mica Mihaesti Sanpaul Nadasel Radaia Baciu Cluj Napoca
Zalau Hereclean Varsolt Pericei Simleu Silvaniei Simleu Silvaniei
11:00 Zalau Hereclean Varsolt Pericei Simleu Silvaniei Simleu Silvaniei
11:20 Aghires Mesesenii de Jos Crasna Peceiu Banisor Ban Mal
Zalau Hereclean Badon Borla Bocsa Salajeni Lompirt Sarmasag Sarmasag
11:45 Zalau Hereclean Varsolt Pericei Simleu Silvaniei Simleu Silvaniei
12:00 Ortelec Moigrad Brebi Creaca Brusturi Jac Romita Chichisa
12:15 Hereclean Varsolt Pericei Simleu Silvaniei Nusfalau Zauan Ipu Porti Suplacu De Barcau Marghita Marghita Chiribis Chiraleu Sanlazar Chislaz Poclusa de Barcau Sarsig Ciulesti Sarcau Fegernicu Nou Sfarnas Salard Cauaceu Biharea Biharea Episcopia Bihorului Oradea Oradea Oradea Oradea
Hereclean Varsolt Pericei Simleu Silvaniei Nusfalau Zauan Ipu Porti Suplacu De Barcau Marghita Marghita Chiribis Chiraleu Sanlazar Chislaz Poclusa de Barcau Sarsig Ciulesti Sarcau Fegernicu Nou Sfarnas Salard Cauaceu Biharea Biharea Episcopia Bihorului Oradea Oradea Oradea Oradea Les Inand Salonta Ciumeghiu Avram Iancu Chisineu Cris Simand Zimandu Nou Arad Vinga Ortisoara Timisoara
12:30 Aghires Mesesenii de Jos Crasna
12:45 Zalau Hereclean Varsolt Pericei Simleu Silvaniei Simleu Silvaniei
13:00 Zalau Hereclean Varsolt Pericei Simleu Silvaniei Simleu Silvaniei
13:10 Zalau Hereclean Badon Borla Bocsa Salajeni Lompirt Sarmasag Sarmasag
Hereclean Badon Guruslau Borla Bocsa Valea Pomilor Samsud
13:15 Zalau Hereclean Varsolt Pericei Simleu Silvaniei Simleu Silvaniei
13:20 Panic
13:30 Romanasi Poarta Salajului Sanmihaiu Almasului Chendremal Zimbor Sincraiu Almasului Topa Mica Mihaesti Sanpaul Nadasel Radaia Baciu Cluj Napoca
13:45 Hereclean Varsolt Pericei Simleu Silvaniei
14:15 Hereclean Badon Guruslau Guruslau Coseiu Archid Chilioara
14:30 Aghires Mesesenii de Jos Crasna Peceiu Banisor Ban Mal
Zalau Hereclean Badon Borla Bocsa Salajeni Lompirt Sarmasag Sarmasag
Panic
Zalau Hereclean Varsolt Pericei Simleu Silvaniei Simleu Silvaniei
Aghires Mesesenii de Jos Crasna
Ortelec Moigrad Brebi Creaca Brusturi Jac Romita Chichisa Romanasi
14:40 Hereclean Badon Guruslau Borla Bocsa Valea Pomilor Samsud
15:00 Zalau Hereclean Varsolt Pericei Simleu Silvaniei Simleu Silvaniei
15:15 Hereclean Varsolt Pericei Simleu Silvaniei
15:30 Romanasi Poarta Salajului Sanmihaiu Almasului Chendremal Zimbor Sincraiu Almasului Topa Mica Mihaesti Sanpaul Nadasel Radaia Baciu Cluj Napoca
Zalau Hereclean Badon Borla Bocsa Salajeni Lompirt Sarmasag Sarmasag
15:35 Zalau Hereclean Varsolt Pericei Simleu Silvaniei Simleu Silvaniei
15:40 Aghires Mesesenii de Jos Crasna Peceiu Banisor Ban Mal
Zalau Hereclean Varsolt Pericei Simleu Silvaniei Simleu Silvaniei
16:00 Romanasi Poarta Salajului Sanmihaiu Almasului Chendremal Zimbor Sincraiu Almasului Topa Mica Mihaesti Sanpaul Nadasel Radaia Baciu Cluj Napoca
Hereclean Badon Guruslau Borla Bocsa Valea Pomilor Samsud
Panic
Hereclean Badon Guruslau Guruslau Coseiu Archid Chilioara
Ortelec Moigrad Brebi Creaca Brusturi Jac Romita Chichisa
Panic Recea Mica
16:15 Zalau Hereclean Varsolt Pericei Simleu Silvaniei Simleu Silvaniei
16:30 Zalau Hereclean Varsolt Pericei Simleu Silvaniei Simleu Silvaniei
17:00 Hereclean Varsolt Pericei Simleu Silvaniei Nusfalau Zauan Ipu Porti Suplacu De Barcau Marghita Marghita Chiribis Chiraleu Sanlazar Chislaz Poclusa de Barcau Sarsig Ciulesti Sarcau Fegernicu Nou Sfarnas Salard Cauaceu Biharea Biharea Episcopia Bihorului Oradea Oradea Oradea Oradea Les Inand Salonta Ciumeghiu Avram Iancu Chisineu Cris Simand Zimandu Nou Arad Vinga Ortisoara Timisoara
17:15 Romanasi Poarta Salajului Sanmihaiu Almasului Chendremal Zimbor Sincraiu Almasului Topa Mica Mihaesti Sanpaul Nadasel Radaia Baciu Cluj Napoca
17:45 Hereclean Varsolt Pericei Simleu Silvaniei
18:00 Zalau Hereclean Varsolt Pericei Simleu Silvaniei Simleu Silvaniei
18:30 Aghires Mesesenii de Jos Crasna Peceiu Banisor Ban Mal
Zalau Hereclean Badon Borla Bocsa Salajeni Lompirt Sarmasag Sarmasag
Hereclean Badon Guruslau Borla Bocsa Valea Pomilor Samsud
Ortelec Moigrad Brebi Creaca Brusturi Jac Romita Chichisa
Panic Recea Mica
19:00 Zalau Hereclean Varsolt Pericei Simleu Silvaniei Simleu Silvaniei
20:00 Zalau Hereclean Varsolt Pericei Simleu Silvaniei Simleu Silvaniei
20:20 Ciumarna Romanasi Poarta Salajului Sanmihaiu Almasului Chendremal Zimbor Sutoru Sincraiu Almasului Topa Mica Berindu Mihaesti Sanpaul Sardu Nadasel Mera Radaia Suceag Baciu Cluj Napoca Turda Unirea Aiud Teius Alba Iulia Sebes Miercurea Sibiului Saliste Sibiu Calimanesti Ramnicu Valcea Pitesti Bucuresti Bucuresti
20:30 Ortelec Moigrad Brebi Creaca Brusturi Jac Romita Chichisa
21:30 Hereclean Varsolt Pericei Simleu Silvaniei
23:20 Zalau Hereclean Badon Borla Bocsa Salajeni Lompirt Sarmasag Sarmasag
Hereclean Badon Guruslau Borla Bocsa Valea Pomilor Samsud
Panic
Zalau Hereclean Varsolt Pericei Simleu Silvaniei Simleu Silvaniei
23:30 Aghires Mesesenii de Jos Crasna Peceiu Banisor Ban Mal
Ortelec Moigrad Brebi Creaca Brusturi Jac Romita Chichisa
Sosiri
De la Ora
Baciu Bucuresti Ciumarna Radaia Ramnicu Valcea Nadasel Alba Iulia Sanpaul Cluj Napoca Berindu Sebes Sincraiu Almasului Saliste Zimbor Teius Sanmihaiu Almasului Unirea Romanasi Suceag Pitesti Mera Sibiu Sardu Turda Mihaesti Bucuresti Topa Mica Calimanesti Sutoru Miercurea Sibiului Chendremal Aiud Poarta Salajului 00:45
Moigrad Brusturi Chichisa Brebi Jac Ortelec Creaca Romita 05:55
Badon Hereclean Chilioara Archid Coseiu Guruslau Guruslau 06:00
Hereclean Simleu Silvaniei Varsolt Pericei Zalau Simleu Silvaniei 06:10
Simleu Silvaniei Pericei Varsolt Hereclean 06:15
Ban Banisor Crasna Peceiu Mesesenii de Jos Aghires Mal 06:20
Badon Borla Bocsa Valea Pomilor Guruslau Samsud Hereclean
Panic Recea Mica
Salajeni Badon Lompirt Borla Sarmasag Zalau Bocsa Sarmasag Hereclean 06:35
Panic 06:40
Pericei Zalau Simleu Silvaniei Hereclean Simleu Silvaniei Varsolt
Simleu Silvaniei Pericei Varsolt Hereclean 07:00
Simleu Silvaniei Hereclean Simleu Silvaniei Varsolt Pericei Zalau 07:10
Panic 07:20
Moigrad Creaca Chichisa Jac Ortelec Brebi Romanasi Romita Brusturi
Borla Sarmasag Zalau Bocsa Sarmasag Hereclean Salajeni Badon Lompirt 07:30
Archid Coseiu Guruslau Guruslau Badon Hereclean Chilioara
Badon Borla Bocsa Valea Pomilor Guruslau Samsud Hereclean 07:35
Crasna Aghires Mesesenii de Jos
Crasna Peceiu Mesesenii de Jos Aghires Mal Ban Banisor 07:40
Simleu Silvaniei Pericei Varsolt Hereclean 07:45
Pericei Zalau Simleu Silvaniei Hereclean Simleu Silvaniei Varsolt
Simleu Silvaniei Hereclean Simleu Silvaniei Varsolt Pericei Zalau 07:50
Pericei Zalau Simleu Silvaniei Hereclean Simleu Silvaniei Varsolt 08:10
Hereclean Simleu Silvaniei Pericei Varsolt 08:30
Panic
Simleu Silvaniei Hereclean Simleu Silvaniei Varsolt Pericei Zalau 08:40
Guruslau Samsud Hereclean Badon Borla Bocsa Valea Pomilor 09:10
Varsolt Pericei Zalau Simleu Silvaniei Hereclean Simleu Silvaniei
Salajeni Badon Lompirt Borla Sarmasag Zalau Bocsa Sarmasag Hereclean 09:15
Badon Hereclean Chilioara Archid Coseiu Guruslau Guruslau
Peceiu Mesesenii de Jos Aghires Mal Ban Banisor Crasna 09:35
Brebi Jac Ortelec Creaca Romita Moigrad Brusturi Chichisa 09:40
Sanmihaiu Almasului Sincraiu Almasului Sanpaul Baciu Romanasi Chendremal Topa Mica Nadasel Cluj Napoca Poarta Salajului Zimbor Mihaesti Radaia 10:00
Simleu Silvaniei Hereclean Simleu Silvaniei Varsolt Pericei Zalau 10:10
Simleu Silvaniei Varsolt Pericei Zalau Simleu Silvaniei Hereclean 11:10
Borla Sarmasag Zalau Bocsa Sarmasag Hereclean Salajeni Badon Lompirt 11:15
Zalau Simleu Silvaniei Hereclean Simleu Silvaniei Varsolt Pericei 11:40
Cluj Napoca Zimbor Baciu Chendremal Radaia Sanmihaiu Almasului Nadasel Poarta Salajului Sanpaul Romanasi Mihaesti Topa Mica Sincraiu Almasului 12:00
Simleu Silvaniei Varsolt Pericei Zalau Simleu Silvaniei Hereclean 12:10
Simleu Silvaniei Hereclean Simleu Silvaniei Varsolt Pericei Zalau 12:40
Hereclean Salajeni Badon Lompirt Borla Sarmasag Zalau Bocsa Sarmasag 13:05
Pericei Zalau Simleu Silvaniei Hereclean Simleu Silvaniei Varsolt 13:10
Nusfalau Chiraleu Ciulesti Biharea Hereclean Pericei Oradea Marghita Poclusa de Barcau Sfarnas Oradea Ipu Suplacu De Barcau Sanlazar Sarcau Biharea Porti Simleu Silvaniei Chiribis Sarsig Cauaceu Oradea Varsolt Marghita Zauan Chislaz Fegernicu Nou Episcopia Bihorului Salard 13:30
Poarta Salajului Zimbor Mihaesti Radaia Sanmihaiu Almasului Sincraiu Almasului Sanpaul Baciu Romanasi Chendremal Topa Mica Nadasel Cluj Napoca 13:45
Aghires Mesesenii de Jos Crasna
Romita Moigrad Brusturi Chichisa Brebi Jac Ortelec Creaca 13:55
Ban Banisor Crasna Peceiu Mesesenii de Jos Aghires Mal 14:10
Simleu Silvaniei Varsolt Pericei Zalau Simleu Silvaniei Hereclean 14:25
Baciu Chendremal Radaia Sanmihaiu Almasului Nadasel Poarta Salajului Sanpaul Romanasi Mihaesti Topa Mica Sincraiu Almasului Cluj Napoca Zimbor 14:30
Badon Borla Bocsa Valea Pomilor Guruslau Samsud Hereclean 14:35
Borla Sarmasag Zalau Bocsa Sarmasag Hereclean Salajeni Badon Lompirt 14:40
Panic
Pericei Zalau Simleu Silvaniei Hereclean Simleu Silvaniei Varsolt 15:10
Cluj Napoca Poarta Salajului Zimbor Mihaesti Radaia Sanmihaiu Almasului Sincraiu Almasului Sanpaul Baciu Romanasi Chendremal Topa Mica Nadasel 15:15
Simleu Silvaniei Varsolt Pericei Zalau Simleu Silvaniei Hereclean 15:25
Archid Coseiu Guruslau Guruslau Badon Hereclean Chilioara 15:45
Crasna Aghires Mesesenii de Jos 15:50
Varsolt Hereclean Simleu Silvaniei Pericei 16:00
Pericei Zalau Simleu Silvaniei Hereclean Simleu Silvaniei Varsolt 16:10
Suplacu De Barcau Simleu Silvaniei Zimandu Nou Marghita Les Poclusa de Barcau Sfarnas Oradea Oradea Ipu Ortisoara Ciumeghiu Sanlazar Sarcau Biharea Chisineu Cris Timisoara Pericei Simand Chiribis Salard Sarsig Cauaceu Oradea Marghita Nusfalau Vinga Zauan Inand Chislaz Fegernicu Nou Episcopia Bihorului Salonta Porti Varsolt Avram Iancu Chiraleu Hereclean Ciulesti Biharea Arad 16:45
Hereclean Simleu Silvaniei Pericei Varsolt 17:15
Panic Recea Mica 17:20
Valea Pomilor Guruslau Samsud Hereclean Badon Borla Bocsa 17:35
Peceiu Mesesenii de Jos Aghires Mal Ban Banisor Crasna 17:40
Sincraiu Almasului Sanpaul Baciu Romanasi Chendremal Topa Mica Nadasel Cluj Napoca Poarta Salajului Zimbor Mihaesti Radaia Sanmihaiu Almasului 17:45
Biharea Porti Simleu Silvaniei Chiribis Sarsig Cauaceu Oradea Varsolt Marghita Zauan Chislaz Fegernicu Nou Episcopia Bihorului Salard Nusfalau Chiraleu Ciulesti Biharea Hereclean Pericei Oradea Marghita Poclusa de Barcau Sfarnas Oradea Ipu Suplacu De Barcau Sanlazar Sarcau
Brebi Jac Ortelec Creaca Romita Moigrad Brusturi Chichisa 17:55
Hereclean Simleu Silvaniei Varsolt Pericei Zalau Simleu Silvaniei 18:10
Hereclean Salajeni Badon Lompirt Borla Sarmasag Zalau Bocsa Sarmasag 18:15
Pericei Zalau Simleu Silvaniei Hereclean Simleu Silvaniei Varsolt 18:40
Mihaesti Topa Mica Sincraiu Almasului Cluj Napoca Zimbor Baciu Chendremal Radaia Sanmihaiu Almasului Nadasel Poarta Salajului Sanpaul Romanasi 19:00
Sanlazar Sarcau Biharea Porti Simleu Silvaniei Chiribis Sarsig Cauaceu Oradea Varsolt Marghita Zauan Chislaz Fegernicu Nou Episcopia Bihorului Salard Nusfalau Chiraleu Ciulesti Biharea Hereclean Pericei Oradea Marghita Poclusa de Barcau Sfarnas Oradea Ipu Suplacu De Barcau 19:10
Simand Chiribis Salard Sarsig Cauaceu Oradea Marghita Nusfalau Vinga Zauan Inand Chislaz Fegernicu Nou Episcopia Bihorului Salonta Porti Varsolt Avram Iancu Chiraleu Hereclean Ciulesti Biharea Arad Suplacu De Barcau Simleu Silvaniei Zimandu Nou Marghita Les Poclusa de Barcau Sfarnas Oradea Oradea Ipu Ortisoara Ciumeghiu Sanlazar Sarcau Biharea Chisineu Cris Timisoara Pericei
Mihaesti Topa Mica Sincraiu Almasului Cluj Napoca Zimbor Baciu Chendremal Radaia Sanmihaiu Almasului Nadasel Poarta Salajului Sanpaul Romanasi 19:30
Carei Satu Mare 20:00
Pericei Hereclean Simleu Silvaniei Varsolt 20:20
Simleu Silvaniei Hereclean Simleu Silvaniei Varsolt Pericei Zalau 21:10
Poarta Salajului Zimbor Mihaesti Radaia Sanmihaiu Almasului Sincraiu Almasului Sanpaul Baciu Romanasi Chendremal Topa Mica Nadasel Cluj Napoca 21:30
Brebi Jac Ortelec Creaca Romita Moigrad Brusturi Chichisa 21:55
Mal Ban Banisor Crasna Peceiu Mesesenii de Jos Aghires 22:20
Bocsa Valea Pomilor Guruslau Samsud Hereclean Badon Borla 22:25
Pericei Zalau Simleu Silvaniei Hereclean Simleu Silvaniei Varsolt
Badon Lompirt Borla Sarmasag Zalau Bocsa Sarmasag Hereclean Salajeni 22:35
Panic
Biharea Arad Suplacu De Barcau Simleu Silvaniei Zimandu Nou Marghita Les Poclusa de Barcau Sfarnas Oradea Oradea Ipu Ortisoara Ciumeghiu Sanlazar Sarcau Biharea Chisineu Cris Timisoara Pericei Simand Chiribis Salard Sarsig Cauaceu Oradea Marghita Nusfalau Vinga Zauan Inand Chislaz Fegernicu Nou Episcopia Bihorului Salonta Porti Varsolt Avram Iancu Chiraleu Hereclean Ciulesti 23:00